| alexaadrian a întrebat:

as vrea si eu sa descarc jocul cu hercules dar nu il gasesc.stie cineva unde il pot gasi? va rog! dau funda si vot plsss

4 răspunsuri:
| cristina_6005 a răspuns:

Il am eu, cred. Da-mi un PM cu id-ul tau sau ceva, ca sa ti-l trimit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e posibil sa-l gasesti pe thepiratebay.org si daca e cum spune daniella(si anume ca jocul e vechi)e posibil sa ai nevoie si de dosbox emulator(asta cauta-l pe google)

| Daniella a răspuns:

Pentru acel joc, iti trebuie windows xp, sau un windows mai vechi.cu alte cuvinte un pc vechi.Si eu l-am downloadat de foarte multe ori de pe diferite site-uri si nu mi-a mers din cauza ca jocul este facut pentru pc-uri vechi.

| Daniella a răspuns:

Normal ca gasesti jocul peste tot, dar nu prea merge. Daca gasesti anunta-ma si pe mine te rog, si mie-mi place jocul love struck