| CeaMaiDulce a întrebat:

As vrea si eu un server privat de Metin2 (nu hammer, light, mondial, fight, escada sau dinamik) care sa: aibe ratele 1000%, fierar 100%(sa nu ceara iteme daca se poate), si sa fie PvP. Iar daca se poate sa aiba si NPC si non-hamachi.Am cautat multe sv private dar n-am gasit pe plac.big grin Ofer Fundita Si Vot!

Răspuns Câştigător
| Zome a răspuns:

Joaca Orietntal metin2 e super tarebig grin
site- orientalmt2.servegame.com
mc-orientalmt2.servegame.com

2 răspunsuri:
| Bersek a răspuns:

Auzii, stii dc nu merge mongialu si zice ceva verifiez vos acces, sau cineva?

| CeaMaiDulce explică:

@ XxRaideNxX am mai vazut problema ta si la altii, dar chiar nu stiu de ce nu merge.Mie chiar imi merge Metin2Mondial dar chestia este ca nu prea imi mai place cu ratele astea mici...