| Seby_3661 a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti si mie niste sv private de metin2 cu rata de peste 1000 si totul, chiar si armele alea care au atac de 500 si ceva de lvl 75 sau mai mare(75 era pe mijagi) sa se cumpere de la shopuri. Daca nu asa cum am zis eu, macar sa aiba ratele cum am zis si la fierar sa nu ceara iteme! Dau funda plus vot la primele 3 raspunsuri!

2 răspunsuri:
| KanekKi a răspuns:

Hammer MT2 trebuie sa il incerci te lasa lv 99 cu itm epice si te duci apoi la o femeie care te face 127 te duci apoi si iti bonusezi itmele si apoi faci gradu cum vrei

| KanekKi a răspuns:

Apropo funda