| Al3ximo a întrebat:

Buna TPU as vrea un Hack pentru cont premium pentru MineCraft. Ceva de genul pun numele si parola dorita si apas pe un buton si gata. Dau FUNDA. P.S.Nu spuneti Nu Incurajez Pirateria..

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa folosesti unu daca vrei sa iti umpla calculatorul de virusismug

| SpikeSpigel a răspuns:

NU EXISTA! Cumparal, toti il cumparamhappy

| AndreiRoll a răspuns:

rolling on the floor)))))))
1.E 20 euro........super putin
2.De la versiunea 1.7 incolo nu mai gasesti

| AndreiZota a răspuns:

Eu zic ca mai bine ai cumpara jocul, nu e chiar asa de scump. Hackuri de genul care spui tu sunt... inexistente poti cauta peste tot insa de fiecare data cand o sa incerci sa il downloadezi sau sa il rulezi o sa iti dea un survey pe care tu "ar trebui " sa te abonezi cu telefonul astfel platind dublu pe luna cat ar trebui sa dai pe un cont premium!