| CrazyLifex17 a întrebat:

Buna TPU.Ash vrea sa stiu si eu de la cei care joaca imvu daca vor sa imi zica normal cum pot sa creez haine please ori ziceti aici ori dati add p ingeras. dragalash13 funda. Mstongue

Răspuns Câştigător
| QAlessia a răspuns:

Cu imvu Creator
Dar trebuie sa fi vip, sau sa fi fost Vip ca sa poti creea
Daca esti pe un cont Vip iti apare la HOME :
dressup, shop, credits... blah blah blah. iti apare asa si dai pe sageata din dreapta ca sa mergi mai departe, si iti apare " NEW CREATE " sau ceva de genul big grin. Apoi dai p` el si poti Creea. Bft :*:*

1 răspuns:
| Victor a răspuns:

In primul rind Trebuie sa ai numele cumparat (fara Guest.).Nu conteaza acel "titlu" de VIP.Multi se si viseaza vedete (VIP).
In al doilea rind: Trebuie sa ai Credite Reale.
Si ce e cel mai important...(deci, nu in ultimul rind)>Putin talent.(Aici Nu va pot ajuta:Eu sunt doar un "tehnician").Dar:http://cablan3d.blogspot.com/p/imvu.html