| DrAgOs1655 a întrebat:

Buna tpu.Astazi am loat metin2mage de pe www.metin2mage.fr dar cand pornesc patcheru si dau "Jouer" imi da eroarea:"Impossible de lancer le fichier executable! metin1mage.exe",Iar cand pornesc doar starterul toate ch-urile sunt on dar imi sta la conectare.Ce ar trebui sa fac?
*Funda*

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Dezactiveaza-ti antivirusul si instaleaza jocul din nou.

1 răspuns:
| hiDDenBoY a răspuns:

Impossible de lancer le fichier executable! inseamna:Lansarea este imposibil de executat! Si daca iti sta la conectare inseamna ca este lag