| danmidnight a întrebat:

am descarcat din nou metin2 ro, il aveam acum 2 luni si imi mergea. acum mi-a aparut o prostie cu hack shield. am dat ok, imi aparea casuta daca vrem sa luptam impotriva hackurilor, si acolo tot ok. se instaleaza fb hack shield. deschid metin2, dau incepe jocul imi apare ceva jos in dreapta ca se instaleaza hack shield pro, bun, l-am lasat, dupa imi apare hackShield error 220 si metin2ro nu mi se mai deschide, ajutati-ma v rog.

Răspuns Câştigător
| SaSwk3 a răspuns:

Si mie mi-a dat eroarea aia, dai ok, si astepti 30-60 de min, depinde de viteza netului sa-si faca update, tie-ti zice ca da eroare pentru ca nu il aveai, apoi incepe sa il donwloadeze, dar dupa mult timp.

1 răspuns: