| RandomQuestionsAndAnswers a întrebat:

TPU, astazi revin cu o intrebare in legatura cu un PS4 achizitionat acum 4 zile. Am incercat sa imi cumpar un joc respectiv NFS 2015 Deluxe Edition. Dupa ce am introdus datele cardului (Master Card) de 5 ori, si corect, imi spune ca informatiile nu sunt valide si am incercat si de pe un site si tot acelasi lucru... Idei? big grin

3 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

De PS store vrei sa-l cumperi?
Daca da, nu se poate.

| RandomQuestionsAndAnswers explică (pentru LePotato):

Da, de pe PS Store... De ce nu pot?

| LePotato a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Http://hdgadget.ro/......n-romania/

E posibil sa se poata si direct cu cardul, dar tot trebuie sa faci niste "smecherii"...

http://www.tpu.ro/......sa-achi-i/