| RyuuZaKi a întrebat:

Avem jucatori Naruto-Arena pe aici?
Daca avem, puteti sa imi spuneti si mie 2-3 echipe pentru streak ca nu pot sa fac sanin, castig un meci, pierd unul si tot asa sad
Va rog sa ma ajutati

Multumesc anticipatwinking

8 răspunsuri:
| ISQ a răspuns:

Cei mai buni ca echipa is gaara sakura si ino big grin rupi. bft

| msdro2 a răspuns:

Imi dai si mie idu tau te rog?

| Qertify a răspuns:

Eu am fost anbu si stiu cam fk echipa naruto (s) kidoumaru si rock lee am fk streak +5 si dupa aia inca +3 acum tu alegi

| Qertify a răspuns:

Am fost anbu si am avut echpa naruto (s) rock lee si kidoumaru streak +5 ii tare finda folosesti skilu de 50dmg + rasenganu de 40 + clone alea de 10 dmg = deadwinking

| Qertify a răspuns:

Am fost anbu si am avut echipa kidoumaru, naruto (s), rock lee incearca si ai sa vezi ce streak faciwinking

| Preason a răspuns:

Pai eu cred ca o echipa buna ar fi Sakon, Cursed Seal Sasuke si Umino Iruka

| FireSou a răspuns:

Incearca preta path pein, shikamaru S, neji S am facut +30 cu echipa astahappy

| Aberdeen a răspuns:

Eu am facut +15 cu echipele Edo Tensei:CHYO, FUGUKI si NAGATO.Dar depinde si ce strategie iti faci, ca degeaba ai nu stiu ce caractere deblocate daca nu stii cum sa le valorifici abilitatile.