| Maria_Ileana_1999 a întrebat:

Buna TPU avem si noi pe-aici jucatori de league of legends :3?

7 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Da păi... spune-mi pe ce server joci şi poate jucăm amândoi. Sunt destul de bun.

| Maria_Ileana_1999 explică (pentru JohnnyWylde):

Ne; papicutz(fara troll si hate te rog); lvl 22; main-ul meu adc:Jinx :3; skype:fuckyeahmotherfucker11

| JohnnyWylde a răspuns:

Să înţeleg că joci pe EUNE. Numele meu e JohnnyADC (pentru. că Wylde era deja luat); după cum sugerează şi numele, prefer să joc ADC, cu Caitlyn (cu care mă descurc pe orice lane dacă e nevoie), sunt level 30 şi cam atât.

| Afrojeak a răspuns:

EUNE
Add : Linkss1

| Maria_Ileana_1999 explică (pentru Afrojeak):

Ai cumva skype :3?

| Afrojeak a răspuns (pentru Maria_Ileana_1999):

Razvan_962 :3