| PuUfiy a întrebat:

Buna TPU azi am instalat tera online am facut si cont cand dau pe el si imi pare launcher-ul imi zice sa ma loghez ok asta fac apoi dau pe start si nu porneste jocul stau si astept si degeaba tot nu porneste straight face si cand il inchid imi apare cv cum ca daca l-am inchis jocul nu poate incepe sau cv de genul am stat 1 zi si tot nu se porneste va rog help me cine ma ajuta primeste funda!

Răspuns Câştigător
| vlasceanu1992 a răspuns:

Nu are treaba e de vina contul... nu stiu cum sa rezolv problema asta dar iti spun ca si eu ma chinui de 3 zile... pa site lor trebuie sa bagi Enter code care este TERA-F2P dar eu nu pot nu stiu de ce

| PuUfiy explică (pentru vlasceanu1992):

Am descoperit ca aveam eu o problema la pc mersi oricum big grin

1 răspuns: