| xXteLOVEscXx a întrebat:

Azi mi-am descărcat Earth Metin2 şi când vreau să intru în el îmi zice:"The system cannot find the path specified"! Pe româneşte:Sistemul nu poate găsi calea specificată"! Ce trebuie să fac ca să meargă?

Răspuns Câştigător
| SnoopyDog a răspuns:

Au! ....frate problema ta e una mai mare.u ai un vierme de calculator(virus) uite eu iti dau un link si u tr sa faci exact ce scrie aici. http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=488742 iti recomand sa procedezi cu bit defenderu dupa ce faci ce scrie acolo n-o sa-ti mai dea erori nici net framework nici site-ul de la Microsoft.P.S. vreau fundita!:D

3 răspunsuri:
| SnoopyDog a răspuns:

Salut si eu joc earth! pai instaleaza net framework 3.5 si 2.0 pentru windows xp! si net framework 4 pentru windows 7! in caz ca nu merge in folderu Earthmt2Comunity scrie StarterMetin2 si apare o cheita cv de genu poti intra si de acolo sper ca ti-am fost de ajutorbig grin! funda?

| xXteLOVEscXx explică (pentru SnoopyDog):

Pai eu windows xp professional!

| xXteLOVEscXx explică (pentru SnoopyDog):

Acum nu merge la toate pe care le descarc!

| SnoopyDog a răspuns (pentru xXteLOVEscXx):

Au! ....frate problema ta e una mai mare.u ai un vierme de calculator(virus) uite eu iti dau un link si u tr sa faci exact ce scrie aici. http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=488742 iti recomand sa procedezi cu bit defenderu dupa ce faci ce scrie acolo n-o sa-ti mai dea erori nici net framework nici site-ul de la Microsoft.P.S. vreau fundita!:D