| Adoniaa a întrebat:

Buna TPU.
Cand am intrat pe pc mergea bine. Imediat dupa asta, cand dadeam click pe o fereastra de mass [ de ex. ] se inchidea. Am dat restart, mi-a aparut sa selectez DVD/CD sau SATA. Ce sa fac sa nu`mi mai apara si sa nu se inchida orice fereastra pe care dau click?big grin Funda.

1 răspuns:
| RazvyRazor a răspuns:

In primul rand calculator este virusat la maxim. Poti sa instalezi din nou windowsul sau daca nu merge nici asa dul la un operator pc bafta multa