| DamianBlack a întrebat:

Buna Tpu.Cand incep un meci de League Of Legends si apas click sa ma misc, campionul ramane blocat pentru cateva secunde si abia apoi se misca.In timp ce sunt blocat pot sa vad ceilalti jucatori cum se misca. Va rog ajutati-ma, ce sa fac? crying Dau funda

1 răspuns:
| EderEndoEndDark a răspuns:

Poate fi din cauza internetului(daca de exemplu folosesti wireless incearca sa stai cat mai aproape de el sau joaca cu fir.)
daca nu e de la internet incearca sa schimbi setarile de la joc si sa le pui pe low sau very low...