| IonutSxz a întrebat:

doar in League Of Legends mi se intampla, de ce am un mic delay cand misc campionul cu click dreapta, mi se pare ca se misca mai greu, nu am fps scazut sau frame-uri, pur si simplu merge un pic cu intarziere dar nu se simte prea multe, oare de ce? Este ceva legat de internet?

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Fie este mouseul, fie jocul in sine.
Daca-i mouseul, incearca sa-l schimbi/imprumuti sa vezi cum face cu altul.
Daca e de la joc, n-ai ce face. Am observat ceva in genul si in Torchlight 2, poate jocul vrea sa-ti ia mai mult timp sa nu abuzezi.

| al0o0o0 a răspuns:

Pe LoL atunci cand apesi click sa ti se miste caracterul dureaza o secunda aproximativ pana sa plece. Daca te referi la asta, asa e jocul, daca te referi la un delay mai mare atunci poate fi de la mouse.

| IonutSxz explică (pentru al0o0o0):

Am inteles, multumesc mult!

| al0o0o0 a răspuns (pentru IonutSxz):

N-ai pentru ce!