| CartitaAeriana a întrebat:

Cand introduc controllerul de la xbox 360 (cu fir) in calc imi clipaceste acel buton, dar controllerul nu merge in jocuri. Pe celalalt calculator imi mergea perfect. Stie cineve ce trebuie sa fac? Astept raspuns rapid. Multumesc mult! happy

1 răspuns:
| xDragosel007 a răspuns:

Cred ca pe calculatorul in care nu iti merge nu ai driver-ul instalat, pentru ca orice controler sau orice ii trebuie driver, numai la stick nu ii trebuie driver big grin big grin big grin! Cauta pe internet driverul de la respectivul controller!