| MusicisMusic a întrebat:

Mi-am achizitionat de 1 saptamana un nou mp5 si nu merge sa incarc pe el nimic(jocuri, muzica, filme, sa introduc numere in agenda, poze, etc). Celalalt modela era identic insa pe acela l-am scapat in apa si s-a stricat.Mentionez ca sunt exact acelasi model si pe acela puteam face orice.Am mers la magazinul de unde l-am luat si acolo functiona perfect. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ancestralsoul a răspuns:

Ti-ai instalat driverii pentru el? Asta e primul pas care trebuie facut. Dai un restart la PC si incearca iar. Daca nu merge nici asa e posibil sa ai ceva probleme la sistemul de operare.Astept un mesaj fie ca merge sau nu.Succes.