| Minecraft_Andrei_Boss_1965 a întrebat:

cand ma loghez pe skype cu contul de facebook,deci bag parola se incarca si imi da eroara,,Ne pare rau, s-a produs o eroare. Incearca din nou,am incercat din,nou,din nou,din nou,l-am dezinstalat, l-am instalat da tot nu merge(si vreau cu contul de facebook nu altele)

Răspuns Câştigător
| heAdgN a răspuns:

Asa am patit si eu dar nu stiu de ce nu mai merge in ziua de azi!
Eu mi-am facut un cont si mi-am adaugat prietenii de pe facebook si a fost mai usor.