| Srdjan99 a întrebat:

cand vreau sa deschid un joc cu Winrar, imi apare: " The program can't start because DevIL is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix the problem." L-am reinstalat si tot asta imi dadea. Aveti idei cum as putea sa rezolv problema? Mentionez c-am Windows 7.

1 răspuns:
| BrokenInside a răspuns:

Poate ca atunci cand ai instalat winrar ai luat versiunea pentru alt sistem de operare, data viitoare uitate mai atent sau ia z7