| Razvan199898 a întrebat:

Am si eu o problema. Am intrat in Start Task Manager >- Processes si am dat, din greseala, pe End process la dwm.exe. Acum imi apare eroarea : "The program can't start because api-mersi-win-core-libraryloader-l1-1-1.dll missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem." Cum rezolv?

6 răspunsuri:
| whatcanido a răspuns:

Cauta optiunea verfy files si daca nu ai acea optiunea incearca sa il reinstalezi sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai cd cu windows, baga-l in unitate si dai click pe repair.

| victor30 a răspuns:

Si daca dai restart la calculator tot asa zice?

| Razvan199898 explică:

Am si restartat calculatorul, si tot asa zice