| Neghinitza12 a întrebat:

Care este cea mai buna arma la counter strike?

5 răspunsuri:
| Amplifier a răspuns:

OK deci fi atent armele le alegi in functie de cum joci:
-Daca vrei sa tragi de aproape si cu precizie M4 si Ak47
-Daca vrei sa stai la departare ia-ti un AWP
-Si daca vrei sa tragi de aproape si sa ii omori repede(iti trebuie precizie cat de cat)ia-ti un shotgun
-A si pistol daca ai precizie Deagle, daca nu prea ai precizie ia-ti pistolu care il da la CT

| Magnifico a răspuns:

Salut!

Toate armele sunt bune daca stii sa tragi, insa ca precizie cele mai bune ar fi automatele M4a1 si AK-47.
Alte 2 arme bune sunt cele shogun, adica M3 si XM1014 care iau damange destul de mare (iau mult la viata cand tragi in cineva) insa M3 este semi-automata si XM1014 automata, totusi nu au precizie de la distanta.
Si lunetele sunt foarte bune de la AUG, SG552 pana la AWP.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M4a1 si AK-47

| VanHelsinG007 a răspuns:

The final winner are: AWP, M4A1,AK 47, DEAGLE

| SuperSpeedLife a răspuns:

Pentru harti lungi incearca AWP
Pt cele medii ak47 (da dmg ff mare daca stii sa-l folosesti )
ca pistol iti recomand deagle,
cam astea sunt cele mai bune Funda?