| byby8899 a întrebat:

Cum nu iti mai incarci arma la counter strike?/ pls soss!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| dement0r a răspuns:

Doar pe unele servere nu o mai incarci si tragi continuu...de obicei acelea cu zombii... Spor la joc

| ynculpatu a răspuns:

Nu mai apesi r sau tasta pe care incarci dar e aproape imposibil sa nu tio mai incarci

| ynculpatu a răspuns:

Nu mai apesi r sau tasta pe care incarci dar e aproape imposibil sa nu tio mai incarci

| rds0zone a răspuns:

Oferr invitatii rds zone cine vrea sa de add la id ingerul_mafiot09

| rds0zone a răspuns:

Oferr invitatii rds zone cine vrea sa de add la id ingerul_mafiot09 gratisssssssssss

| byby8899 explică:

Pai da pe ro gaming

| byby8899 explică:

Am aflat dai m297 sau m293