| No0oName a întrebat:

Buna TPU...care este diferenta dintre Samsung Galaxy S2 Plus si Samsung Galaxy S2? eu a-si vrea sa-mi cumpar Samsung Galaxy S2 Plus dar nu stiu care sunt diferentele.

Răspuns Câştigător
| MihaicaDan a răspuns:

Ia-ti Galaxy S2 Plus. E cam aceeasi chestie dar are android 4.1. o sa fie mai sensibil ( o sa trebuiasca abia sa atingi cu degetul). merge mai repede. cam ce face un android. (insa acesta nu are gorila glass-nu este rezistent la zgarieturi dar S2 este. )
FUNDA?