| Edy1995 a întrebat:

Vreau sa cumpar unul dar nu stiu care...
Samsung Galaxy S4 GT-I9505 sau Samsung Galaxy S4 GT-I9500? De ce? Care e diferenta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S4 I9505 are cateva caracteristici mai bune din punct de vedere al hardwar-ului.Deci rezulta ca I9505 e mai bun decat I9500. Funda?

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Probabil stii ca exista 2 S4uri in mare, nu? Cel cu 2 procesoare quad-core mai mici si cel cu un procesor quad-core urias.
Asta este diferenta cea mai remarcabila dintre cele 2 telefoane.
Te poti documenta aici :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5371&idPhone2=5125

Pe langa asta, I9505 este GoogleEdition, Are viteza de internet mai rapida, are o baterie mai rezistenta si dauneaza corpului mai putin!

Succes :)

| JoeTPU a răspuns:

Samsung Galaxy S4 GT-I9505 aş zice eu...nu prea e diferenţă. big grin