| seby005 a întrebat:

Buna TPU care i-mi explica cum se foloseste daemontools. de exemplu am 2 fisiere iso. in pc instalez primul imi cere a-l doilea si nu il mai gaseste desi e tot iso. mi-a scapat? ceva este vb despre un joc. (mentionez ca e format din 2 cd) merci mult.

Răspuns Câştigător
| caposul a răspuns:

Hello uite un link de pe videotutoriale.ro http://www.videotutorial.ro/? p=485 e undeva mai jos se afla un video in care instaleaza cineva un joc cu deamontool; daca nu te ajuta incearca sa cauti pe www.google.ro tutorial deamontools