| rockveion a întrebat:

Salut mi-am luat un joc care are 2 cd-uri si dupa ce mi se instaleaza primul imi cere al doilea setup need next disk si nu il gaseste deloc adica primul cd l-am instalat cu daemond si pe al doilea cand il bag imi zice device is open handless si nu mai merge sa mai instalez jocu in continuare ce sa fac?

3 răspunsuri:
| SRB a răspuns:

Daca am inteles bine ai un joc pe doua Cd-uri imagin ISO sau BIN, UIF si folosesti pentru a le monta daemon tools dai unmont la prima imagine ISO (CD1) si apoi din nou mont si calea spre imaginea ISO (CD2) ar trebui sa mearga asa in caz ca jocul se instaleaza in full screen si nu mai poti avea acces la iconita daemon din tray apasa tasta WINDOWS de la tastatura

| rockveion explică:

Nu deci am incercat primul cd cu daemond l-am instalat pana la o bucata si a aparut setup need next disk am incercat sa il montez cu daemond pe al doilea si imi scria device is open handless si imi dadea abort ignore chiar daca dadeam ignore tot nu se instala mai departe si imi face asa la fiecare joc care au nevoie de 2 cd-uri

| Alexandru_9256 a răspuns:

Salut! Da mai multe detalii! De exemplu numele jocului! Oricum zici ca primul cd l-ai instalat cu Daemon Tools si pe al doilea NU INTELEG cand il baci in PC sau cand il montezi cu Daemon-ul?