| Klaus1997 a întrebat:

Care imi poate spune niste jocuri online Fps la fel ca si counter strike

Răspuns Câştigător
| crismany a răspuns:

Cross Fire,America's Army:Special Forces,Blackshot,Combat Arms,Crazy Shooter Online, Operation 7, Soldier Front,WarRock, Wolfenstein:Enemy Territory, Wolf Team

1 răspuns:
| TwoBrothers a răspuns:

Salut! Eu iti recomand sa joci: COD4(Call of duty 4), CrossFire, Seria CallOfDuty(este cea mai buna), Sau poti sa joci alte genuri de jocuri: Seria GTA(le am pe toate) ori poti sa joci cel mai popular joc pe care il stiu:Metin2. Bafta! Funda?!happy