| dariusbocos a întrebat:

Care stie un joc cu cerinte putin mai mici cu masini unde cand te izbesti de alta masina sa se strice masina foarte mult adica mie imi plac sa vad ca se fac praf masinile nu ca ii cade un geam sau se indoaie o usa ca un gta... Deci care stie spuneti-mi si mie va rog niste jocuri. Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| RememberTinKode a răspuns:

Gta series de la gta1 la gta vice city merg pe pentium 2

| gamestoper1998 a răspuns:

Carmageddon tdr 2000 joc cu violenta 100% omori oamenii cu masina impingi alte masini in orice iti iese in cale se pot rupe in doua etc in principiu o combinatie intre violenta si racing.Singurul inconvenient este ca are grafica un pic mai neavansata dar posibila pentru un joc placut.Ar mai fii fallout care si el la randul lui este un joc frumos.