| stampila80 a întrebat:

Buna TPU care stie un server nou pvp sau pvp si pvm non hamachi
dati va rog link de download client si de la register
primul server tare care si mere ia funda

4 răspunsuri:
| adrian50 a răspuns:

Http://hammermt2.servegame.com/
Top 1, PVP all, lv 93 instant te duci la NPC sa iei lv 127, bonusuri 20000, daca vrei status (vit, int etc) 3 euro si primesti 20000 la sts.Non-hamachi.Funda?

| Drack550 a răspuns:

Deci cel mai atre dupa parerea mea ii mt2 mondial chiar daca esti in limba franceza pentru ca este populat de romanii aproximativ 80% poate chiar mai mult incearcal ii super level maxim ii 200 are mobi si harti noi etc.

| stampila80 explică:

Problema:
la ambele servere imi da error

| munteanuseby80 a răspuns:

Hammer metin2