| Florin_George_1995 a întrebat:

cateva jocuri care sa mearga pe pc-ul asta :
-Procesor 2. 7ghz
-placa video 256 mb
-4 gb ram
-win xp 32 bit

8 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Toate jocurile facute pana in 2004 pentru o lista excata ai google.

| Florin_George_1995 explică (pentru SasNetRomania):

Ma,imi merge fifa 14 pe high, dar m-am plictisit de el

| vladv26 a răspuns:

Gta vice city, gta san andreas, gta 4, gta3

| FirsT1001 a răspuns:

Frate vorbiti aiureli. Spune tot modelul procesorului si a placii video pentru a iti spune ce jocuri poti juca

| c112233 a răspuns:

Prince of persia- aproximativ toate
fear (1, extraction point, persus mandate)
swat 4
hitmanurile vechi
tomb raider (in afara de ultimul)
monster truck nitro
nfs most wanted
, etc
Relatand cat de slaba ai placa video
restul le ai atat de perfecte incat tiar merge jocuri cu grafica mare (nu toate), daca aveai macar 1g sau 2g pe placa video iti mergea devil my cry 5, assasin creed (tot), fear 2 si 3, etc
Ma poti contacta pe skype daca vrei sa te ajut cu ceva : capatan_florin. Cu drag echipa, GamingOnlinPro.

| FirsT1001 a răspuns (pentru c112233):

Prietene, nVIDIA geforce gt 520 are 1gb si bubuie daca il bagi in black flag. Depinde de mai multe aspecte, memoria bus si altele

| Florin_George_1995 explică (pentru FirsT1001):

-Intel celeron G162 2.70 GHz;
-Intel HD Graphics Family, Internal, 256 MB;
-4 GB ram
-Hard disk 1 TB

| c112233 a răspuns:

Http://gamingonlinpro.weebly.com vom juca Assasin creed black flag, nfs rivals, batlefield 3 sau 4, etc Nu ratati sambata!