| PredaAlex03 a întrebat:

Sal TPU cine imi spune niste jocuri care sa imi mearga am: 1. 7ghz procesor
64mb placa video
512 ram

cat mai multe jocuri care imi merg
funda

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

Mario
Zuma
Luxor
Transformers The Game
Nfs underground 1
Gta Vice City
Cam atatea stiu pentru tine.E nasol ca ai placa video slaba si putini ram

| PredaAlex03 explică (pentru Gabi05):

Ai dreptate...o sa-mi iau o unitate noua.....sigur imi merge transformers the game?

| Gabi05 a răspuns (pentru PredaAlex03):

Http://cerintedesistem.com/2010/06/transformers-the-game-cerinte-de-sistem/

Iti va merge,dar o sa il joci la minim.

De ce sa iti iei o unitate preasablata, cand poti cu aceiasi bani sa iti faci o unitate pe piese, muult mai buna
Gatantie la fiecare piese. Piese mai bune ca la preasamblata.
In general pc-urile preasamblate nu sunt bune pentru gaming, adica au
placa video buna
procesor slab
sursa petarda.

iti las id meu in pm, daca vrei cand iti faci pc ma cauti sa te ajut

| PredaAlex03 explică (pentru Gabi05):

Ok

4 răspunsuri:
| KuolemaTekeeTaiteilijan a răspuns:

Mount and Blade: Warband. E jocul meu preferat.

Am avut si eu PC ca al tau. Da, placa aia video e cam nasoala. Da' mi-a mers jocul perfect