| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...caut si eu un hac de yang metin2ro si am gasit unu dar nu sunt siguradaca este adevarat http://metin2ro-cadouri.yolasite.com/ va rog spuneti-mi daca e adevarat daca nu vreau un hac yang dar care sa nu trebuiasca sa-l descarci

1 răspuns:
| KEric a răspuns:

Andreea,nu exista hack de yang sau trade, videoclipurile de pe youtube pe care le'ai vazut(probabil)cu ele sunt facute pentru a fura conturi, de obicei la asazisele yang hack-uri iti cere numele si parola, si dupa ce le introduci iti da eroare si te scoate din joc, altceva nu face big grin...deci nu are rost sa mai cauti yang hack, apucate de minerit in templu in primele doua camere sau de pescuit, sunt cele mai banoase lucruri pe care le poti face happy