| pacurarseby a întrebat:

Caut un metin2 tare.
Un metin in care sa cresti bine pana pe la lvl 55-60 dupa acea mai greu un metin fain! (Funda)

Răspuns Câştigător
| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Baiete e un metin tare deci incepi de la lv 30 bati bine ai facut 50 cresti mai greu de la 800 cresti greu de tot level maxim e 250 happy e metin2 united

4 răspunsuri:
| St3fan97 a răspuns:

Mt united, frz, hot style

| Jokerulstar a răspuns:

Pai ti-asi spune sa incerci metin2 tim.

| shelly a răspuns:

Epical Metin 2

| Conescu_Radu_1990 a răspuns:

Salut ok deci eu iti voi scrie metine care sigur le vei incerca... deci: Metin2european(pvp),Metin2Yellow(pvp),Metin2Fun(pvm)faci repede bani e max. 99, si mai stiu inca 10... vezi ca la european si yellow te da lv 44. europeanul este mai nasol deoarece e prea mult lag. apropo sa stii (pvp=player vs. player) iar (pvm=player vs. monstru) contacteaza-ma pe mess id-ul meu este skrillexradu