| 70gabriela70 a întrebat:

Ce parere aveti de jocul triviador?
Credeti ca era mai frumoasa interfata conquiztadorului?
https://www.youtube.com/watch?v=hgRvmD4wJtA&t=8s

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Era mai retro putin, si atunci era ceva nou pe piata, de asta a si avut succesul pe care l-a avut, acum s-a schimbat estetic si cam atat.

| Simpatic a răspuns:

Mi-a placut triviador pana la un anumit punct, in acel caz in care fara sa mai am clan jucam contra la cate 3 deodata, uneori ii bateam alteori pierdeam, e urat cand toti adeversarii stau cu atacurile doar pe tine.
In rest mi-a parut ok ca si intrebari de cultura generala ca si atmosfera, desi ca si pe TPU muti tampiti si acolo, cel putin acolo nu te jicneau cat faceau mistouri intre ei etc cei care sunteti mai vechi siti de camera aceea generala de chat, primaria sau cum se mai numeste, numai stiu ca n-am mai intrat de 2 ani de zile.
Pe de alta parte nu am jucat cand se numea conquistador de aceea nu stiu ce sa zic referitor la acest lucru si anume care interfata era mai reusita.

| floreadan a răspuns:

Mie imi place triviador, este un joc interesant. Poate ca conquiztador era mai de succes, dar acum nu mai exista, deci ramanem cu triviador.