| avaaaalon a întrebat:

cei care jucati imvu (doar care jucati imvu), cum pot sa fac bani?, fara sa platesc cu bani adevarati, a da si dati-mi add pe imvu ma numesc Emoikaaa, sa ma bagati si la friend in mess va rog ca sa mai vb ca? my email adress is: deni.style71@yahoo.com.o sa va dau accept (no noob)winking=]]. depinde de ce suntheti (fata/baiat). nu cont, vreau doar sa ma bagati la friend pe mess si pe imvu, si poate o sa fim sys/brohappy, cel mai bun rasp FUNDA+VOT:X:mersi mult:X

Răspuns Câştigător
| XKidutzaa a răspuns:

Eu joc! e ggreu de explikat.deki trebuie sa iti faci un email pentru credite(asa se nuemsc)intri pe imvu si apesi pe earn credits. apoi dai la fear friends si dai : prin email.si o sa iti apara acolo numele fetei aceleia scrii al nimereala.scrii emai-lul tau unde scrie:emai-lul taw... unde scrie numele tau scrii al niemreala.si unde srie emailu-l prietenei scrii email-ul facut de tine. apoi o sa primesti pe amilu-l acela o intrebare daca vrei sa iti faci cont. apesi da si iti fkai un coint.numele si aprola sa fie corecte iar la restul pui la niemreala... apoi cand intr pe imvu rogi pe cineva sa iti intre pe contul ala si sa iti fac 5 chaturi(pentru ca pentru fiecare chat primesti cam 500, 300 de bani). sper ca ai inteles. daca nu te-ama dauhgat la lista si iti explic pas cu pas

1 răspuns:
| avaaaalon explică:

Ms:X.ti-am dat funda:X