| alexstan76 a întrebat:

Buna TPU cer din nou ajutorul vostru, vreau sa imi inlocuiesc piesele pc meu cu unele mai noi si am nevoie de un raspuns din partea voastra in privinta:
1: Daca se potrivesc
2:Siteul de pe care comand adica de la cei cu magazinul de unde comand e de incredere?
3:Piesele is bune, adica nu vreau sa fie arse etc

Pc meu este urmt:
Placa de baza e P5LD2-X/1333
Procesor Intel Celeron 346 single core (3.06 ghz)
Placa video :Ati radeon HD 2400 Pro 256 mb low profile
2 gb rami ddr2

Ce vreau eu sa inlocuiesc sunt urmt piese si vreau sa stiiu daca sunt compatibile, pe mine nu ma intereseaza sa fie neaparat noi doar sa fie compatibile si sa mearga.

http://www.okazii.ro/......a174720205

http://www.okazii.ro/......a174720163

Răspuns Câştigător
| madalinfindrihan a răspuns:

Da sunt si compatibile si bune eu iti recomand sa ti le iei de acolo.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Compatibile pe draq. E7200 o sa fie puternic castrat de placa de baza (memoriile suportate de tot rahatul), iar 9500GT fata de ce ai tu acum e ca Dacia Lastun vs Trabant. Nu merita sa bagi bani in fosila aia sub nici o forma.