| gabrielul01 a întrebat:

Cine imi da si mie un mod pentru gta samp cu masini tunate dar care sa mearga pe samp bine? Dau funda, as dori un mod in care sa aiba opel vectra c tunat daca se poate dau funda.

2 răspunsuri:
| beedboyy a răspuns:

Frate sa-mp cu masini de acest fell nu exista exista doar cu masinile normale infernus,bullet, turismo, euros, uranus, ..si celelalte si apropo daca vrei un sa-mp de calitate roleplay rpg.bugged.ro:7777 pe asta ma joc euhappy e super

| gabrielul01 explică (pentru beedboyy):

Nu mrs mai bine stau pe stunt si exixta cu masini tunate