| AmyLove89 a întrebat:

Cine imi poate da ceva jocuri care sa fie pe iarna sa poti face ski snowboard etc intelegeti voi.

Răspuns Câştigător
| beyondbirthday a răspuns:

Incearca Kick Butowschi pe calculator, poti sa te dai cu bicicleta, cu monster truck-ul, cu snowboard-ul sau cu skateboard-ul.
Sau poti sa dai cautare,, jocuri cu sporturi de iarna'' sau ceva de genul.

| Porumboi_Laurentiu_1998 a răspuns (pentru beyondbirthday):

Poti increca Shaun White Snowboarding zic si eu dar ai dat de ja pamblica.Dar ma car te-am ajutat asta-i mai important.

1 răspuns: