| Kraxy a întrebat:

Cine imi poate da un metin2 mai mult PvM si cat de cat PvP cu ratele500-1000x si sa fie dga+9 sau +0 la magazin (+0 sa se faca la fierar si sa NU CEARA ITEME!)
Si apropo daca se poate fara hamachi sau daca imi dati cu hamachi sa fie ON!
Funda:X
P. S.:Sa fie si Neg de skill P si e perfect:X:X:X dar nu e obligatoriu.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Bebe_9747 a răspuns:

Metin2classic.eubit.net - e server nou... PvM mai mult decat PvP si rata 500 la yag cu toate itemele in shop-uri

1 răspuns:
| ske a răspuns:

4yOursmt2