| crysty1067 a întrebat:

Cine joaca focul acesta pe facebook Dragon City? Si ce lvl aveti si daca aveti dragoni "pirate, poo" cum ia-ti facut si cum ati putut si cu ce dragoni dau funda celui care imi raspunde bine si sunt buni dragoni

Răspuns Câştigător
| AchimBosulescu a răspuns:

Sall am lvl 23 daca te interesezi de legendary incearca cool fire + soccer sanse slabe soccer + soccer sanse mari si cool fire + cool fire sanse foarte mari soccer=medieval + alpine 12h cool fire=medieval + alpine 4h medieval se face din foc si metal si alpine din pamant si gheata

| flavi000 a răspuns (pentru AchimBosulescu):

Eu tie ti-as da fundabig grin

| JolnT a răspuns (pentru AchimBosulescu):

Salut! La ce level treuie sa am pamant si gheata sa iese alpine? Sau trebuie sa incerc de mai mulre ori?

| Apostol_Alex_1997 a răspuns (pentru AchimBosulescu):

Ce nivel slab ai eu sunt lv 46 si am toti dragoni

| Andrei_Cojocaru_1990 a răspuns (pentru flavi000):

Stiii cum sa fac dragonul soccer iti dau funda big grin

| Alin_George_2000 a răspuns (pentru Andrei_Cojocaru_1990):

Soccer=foc dragon si gheata dragon mie mi-a iesit cu dragonii acestia.
.....Bafta!

22 răspunsuri:
| Borsko a răspuns:

Am lvl 21, dragonii pirate si poo se fac asa :

Pirate : Dark + Dark (poate iesi pirate sau Petroleum) sau Dark + Apa (poate iesi de asemenea pirate + Petroleum)

Poo : Petroleum + Mud; Pirate + Earth; Mud + Dark

Fiecare dintre acesti 2 dragoni se pot face din mai multe combinatii asa ca nu te da batut pana nu cade.

Răspuns utilizator avertizat
| cosminnic121 a răspuns:

Mai am nivel 25 :D insa nu mai am dragoni aia mici poo pirate sau din astea i-am vandut pe ttotzi si acum am numai puri :D insa daca vrei uitete aici http://www.youtube.com/watch?v=i8vkKJxjyFY

| crysty1067 explică (pentru cosminnic121):

Ok si lengendary am incercat cu cool fire si soccer fire si am consumat la gems dar nimic dc?

| Dilematix2209 a răspuns:

Am nivel 30 iar pirate=seashell+neon
lengendary=soccer+cool fire
cristal=soccer sau cool fire+gummy
mirror=petroleum+gummy

| andrei0222 a răspuns:

Am lv 49 si ii am.Am toti legendarii de lv 25.

| Balcu_Andrei_1933 a răspuns:

Eu am leval 29 la dragon city si ca sa stii :
1. pirate dragon e un dragon bun in lupta.
2.poo e foarte slab
3.ca sa faci legendari trebuie sa combini 2 dragoni rari cu breding boots

| SuperSonic2004 a răspuns:

Am lvl 27

| SuperSonic2004 a răspuns:

Poo = mud + dark
pirate = sea + dark

| nuzic a răspuns:

Pirate = vampire + clowd
(in romana vampir +nor )

| IulianAdrian13 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce i-ai dat funda aluia care nici nu ti-a zis din ce se face poo si pirate
Neon (Dark + Electric) + Nenufar (Sea + Plant) = Pirate
Mud (Terra+ Sea ) + Dark = Poo

| Orasanu_Gabi_1995 a răspuns:

Ma poate ajuta cineva cu dragoni?

| Mihai_Dragos_1990_Thnu a răspuns:

Pirate:dark+sea Poo:mud+dark
cu placere

| Filip_Gheoldus_1996 a răspuns:

Eu am lv 44 si am toti dragoni

| Cryss_Razvan_1994 a răspuns:

Poti face dragonul pirate din dragoni care sa contina si apa si dark te-ai prins big grin

| Vulpe_Petrisor_1990 a răspuns:

Sunt la lvl 31 si am decat dragonul pirate care se face din dark dragon + sea dragon, dar celalalt dragon nu-l am si nu stiu cum se obtine.