| Iliescu_Stefan_1996 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care joaca Dragon City pe Facebook mi-am facut toti dragoni lv 7 dar au doar 2 abilitati iar la celelante2 apare ca sunt blokate plzz cum le deblokez

Răspuns Câştigător
| CinevaForYou a răspuns:

Ca sa deblochezi celelate abilitati trebuie sa castigi lupte pentru a avansa in grad la dragonul respectiv si de a primi medalii... P.S la a 2 a medalie de bronz (10) victorii primesti a doua abilitate(Ex : Blizzard Dragon 1.Hard charge 2.Meteor Shower j o sa primesti la a 2 medalie de bronz 3. Flooding. ultima abilitate nu stiu la cat se face, eu am pe blizzard dragonu meu 2 medalii de argint si tot nu am ultima abilitate