| Kera a întrebat:

Buna TPU cine ma poate ajuta si pe mine
eu am avut un cont de metin2 UK pe Jinno de lvl 48 toate item +9 si am primit ban pe cont si pe toate conturile mele de metin2 UK cine ma poate ajuta si pe mine ca sa iau unban va rog frumos
Eu nu am folosit niciodata coduri pentru ca nu am avut nevoie daca am avut item bune si prieteni care sa ma creasca n-am avut nevoie de coduri
VA rog frumos ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| picolo_2343 a răspuns:

Pai intra si uh pe forumul servarului si cere sa i se ridice banul dar cred ca iti ia din lvlwinking

1 răspuns:
| Kera explică:

Nu conteaza lvl cal fac la loc da ma intereseaza item sad