| boykacatalin1 a întrebat:

Buna TPU

Cine poate sa-mi spuna cea mai buna unitate centrala pentru gaming pana in 2500 lei si un monitor desktop pana in 1000lei diagonala de 24' +- 2'

Doresc pareri sau link spre magazine cu cele mai bune oferte.

Cine are timp il rog frumos sa-mi explice care e treaba cu SSD si HHD (diferenta) si alte chestii foarte importante pentru un calcultor de gaming.

Dau funda pentru un raspuns eficient!

3 răspunsuri:
| Alexandru_Vlad_1997 a răspuns:

Ma Serios acum uita-te pe emag.ro sunt ogramada Desktop-uri de perfomanta.

| boykacatalin1 explică (pentru Alexandru_Vlad_1997):

Nu poti sa-mi recomanzi tu unu?

| Alexandru_Vlad_1997 a răspuns (pentru boykacatalin1):

HDD este memoria oficiala a unui desktop pe cand SSD este memoria ajutatoare stii ca intr-o unitate merg bagate 2 Hard Disk-uri al doilea fiind SSD. Funda.