| Johnny99 a întrebat:

Va rog frumos din toata inima sa imi raspundeti la intrebare. Va implor. Doresc sa imi cumpar o unitate centrala noua. Intrebarea este daca cablurile de la monitor mouse tastatura si boxe potrivesc la unitatea centrala noua? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Da.De regulă toate unitățile au și mufe ps2 și USB.Boxele îți vor p[otribvii garantat, deci nu îți face probelem, la fel și cu mouse-ul.Succes

3 răspunsuri:
| NeluFerchi a răspuns:

BINEINTELES CA SE POTRIVESC monitorul are mufa VGA. tastatura si mausul au USB
sau daca ai de alea vechi rotunde iei unitate si cu mufe se de alea sau cumperi noi cu usb boxele merg sigur.
Intrebi si la magazin daca nu cumperi de pe net.

| Johnny99 explică:

Multumesc mult. An nou fericit!

| Johnny99 explică:

Nelu multumesc pentru raspuns. Dar monitorul si astea nu sunt foarte foarte vechi. Am calculator asta din 2008 si imi schimb unitatea centrala deoarece vreau sa imi mearga jocurile astea noi cum ar fi Fifa 2013 sau Need For Speed Most Wanted 2 (2012) Multumesc.