| mona01 a întrebat:

Cine se joaca GTA San Andreas daca poate sa ma ajute. Vreau cod pentru avion si nu mai stiu pe ce taste trebuie sa apas ca sa drag cu pistolul... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RaduManole a răspuns:

Parola avion Hydra:jumpjet, ca sa tragi cu arma mai intai tii apasat click dreapta pentru tinta si apoi dai click stanga sa tragi

2 răspunsuri:
| AndraSt a răspuns:

Parola pentru avion Hydra:jumpjet si ca sa tragi cu arma apesi pe mouse.

| Kristii a răspuns:

Salut daca joci gta sa samp haide aici samp.pgz.ro:7777 nu o sa iti para rau