| MyleyCyrus10 a întrebat:

Cine se joaca "Pou",pe telefon? Pou este jocoul ala cu animalutul extraterestru care trebuie sa il ingrijesti...l-am descarcat pe telefon,si l-am ingrijit,dar acum doua minute mi-a venit ideea proasta de a da "log out",si am apasat pe buton sad acum nu stiu cum sa fac sa intru la "pou-ul" meu sad Va rog ajutati-ma,dau funda LA ORICE RASPUNS CARE M-AR PUTEA AJUTA! sad Va rog, va implor, tin foarte mult la contul meu crying

2 răspunsuri:
| darius1001 a răspuns:

Ok am un var de almeu care joaca stai linistit ca-l intreb si se rezolva maine iti dau raspunsul

| MyleyCyrus10 explică (pentru darius1001):

Mersi,cand imi zici raspunsul iti dau funda puppy dog eyes