| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cand se deschide Metin2 Mage?
Funda urgent

6 răspunsuri:
| alasca444 a răspuns:

Se deschide pe 1 ianuarie 2012 sau pe 15 decembrie nu este sigur cand se va deschide funda?

| Visinata a răspuns:

Site`ul acum este construit doar pe jumatate, dar pe la 12 ziua, sigur va functiona. Site`ul este www.metin2mage.com
Sper ca te-am ajutat.

| Adriana_Enache_1975 a răspuns:

Eu (Marius) am incercat si nu mi-a mers si am incercat pe 12 noembrie. Astia tot zic ca in luna septembrie merge.Cum sa nu.Nici dupa doua luni nu merge si am incercat pe site-ul:www.mt2mage.com. Deci nu da funda la nimeni!

| TheBOSSCXZcx a răspuns:

Sv este gt dar trebuie sal hosteze owner azi a incercat sa deadrumu dar aia de la host spuneai peste 2 saptamani sadea domnu sa nu fie asa savina mai repede

| Yulica324 a răspuns:

Pe 2 septembrie big grin (funda?happy:X

| Bogdanelxxl a răspuns:

Salut ma numesc bogdan.Metin2 Mage da. Se lucra la el baga arme, armuri si face lagul mai mic. plizzz funda