| IIssaIssabella a întrebat:

cine stie cum se transfera banii pa lady popular? inainte era cu provocari dar acum nu merge. apare cv cu IP. trebuie sa am 2 pc-uri. alta metoda care ar fi? dau funda
[;

1 răspuns:
| romanyta a răspuns:

Poti sati transferi banii doar daca nu intri cam 5 ore asa ca intri doar pe un cont si dupa cinci ore trimiti provocari pe contul in care nu ai intrat si atunci nu-ti va arata ci IP si asa vei putea sati transferii banii cred ca ai inteles.