| Roxiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Cred ca stiti jocul IMVU, pai cand te loghezi iti da niste credite mie nu mi le mai da si as vrea sa stiu de ce. sad Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| ofetitadraguta a răspuns:

Am vazut ca nu mai ne da si au scos pana si animalul si nu mai poti face credite, cred ca administratorii sunt de vina caci numai ei pot face asta.

| Roxiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii explică (pentru ofetitadraguta):

Ok mersi.dar sti daca e temporar sau nu o sa ne mai dea creditele?