| TooNight a întrebat:

cum pot descarca un videoclip de pe youtube in calculator? Va rog ajutati-ma! Funda daca imi merge!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| PamPamPaaaam a răspuns:

Downloadeaza YoutubeDownloader de aici ---> http://download.cnet.com/YouTube-Downloader/3000-2071_4-10647340.html. Dupa ce ai instalat tot ce trebuie, deschizi programul si pui link-ul videoclipului de pe youtube in spatiul de acolo si dai "download" si astepti sa se descarce. Videoclipul il vei gasi la Documents ---> Download ---> Free Youtube Downloader

1 răspuns:
| rebelmonk a răspuns:

Http://youtubedownload.altervista.org/descarci programul asta si copiezi link-ul din youtube pe el apoi se v-a descarca